top of page

Hotové projekty

5.jpeg
Presto Ventures_blue.png

délka spolupráce 4 měsíce

"V životním cyklu firem dochází občas k evolučním skokům. Zkušený společník si v takovou chvíli nechá pomoct a je to pro něj samozřejmostí. Nezkušený se často spálí. Nespalte se a outsourcujte část činností s nastavením na Niku, určitě se to vyplatí. Nika část našeho evolučního skoku zvládla na jedničku. Díky - jsme nadšení."

Eduard Kučera
Partner

délka spolupráce 2 roky

"Můžu vřele doporučit spolupráci s Nikou všem, kteří hledají úžasně spolehlivého, nadšeného a tým podporujícího člověka. Vždy je o krok napřed, překvapí vás úrovní detailů, které sleduje a přináší firmě hodnotu, kterou je těžké najít. Klade ty správné otázky, nebojí se jít do náročných jednání, podporuje týmové manažery, když se objeví nějaký problém, hlídá dodavatele, abyste za své peníze dostali maximální hodnotu a mnoho dalšího."

Jan Foret
General Manager

Bubenská
kanceláře v Praze

délka spolupráce 1,5 měsíce

"Spolupráce s Nikou byla skvělá. Neskutečně užitečná pro mě byla možnost na začátku nové kariéry mluvit o situacích z praxe. Bez nutnosti vysvětlovat široce kontext, protože ona to zná. Všem co zvažují spolupráci to můžu jedině doporučit.

Naše kancelář je na jiné úrovni."

Kristýna Prachařová
Office Manager

délka spolupráce 2 roky

"Nika je člověk s neskutečným drivem, focusem na výsledek a klasické klišé "Nic není nemožné" u ni opravdu platí. Má smysl pro detail a šachové přemýšlení, díky kterému má vždy vymyšlené 3-4 tahy dopředu. Samozřejmostí je fuck-up scénář a krizové řešení.

Samotný projekt kanceláří pro Productboard probíhal v komplikované době prvních vln Covidu. Ve spolupráci s Nikou jsme však tuto výzvu zvládli na výbornou - ocenění Kancelář roku 2020 mluví za vše. 

Konkrétním příkladem byl její sub-projekt kompletní gastro výdejny, kdy Nika vymyslela plán, provozování a chod, který společně s dodavateli zrealizovala. Dodnes je tento prvek v kanceláři PB jedním z nejdůležitějších, který pomáhá udržovat firemní kulturu a spokojenost lidí."

firemní kultura

Martin Pivarči
Workplace Experience Specialist

Moderní kanceláře

délka spolupráce 6 měsíců

"Niki umí jasně komunikovat, má dar naslouchat a ptát se ty správné otázky, aby se rychle a efektivně dostala k jádru problému, a má úžasný talent nacházet a hned i realizovat řešení. Můžu ji jen a jen doporučit, pokud máte nejistoty a otázky ohledně nastavení Employee a Workspace Experience, nebo chcete realizovat nějaký projekt a zrovna na to nemáte kapacitu v týmu." 

Magdaléna Pogranová
Operations Manager

bottom of page